Bekelės motociklininkai griaudės Vilniuje! Palaikyti kitų ir dalyvauti varžybose atvyksta Dakaro ralio dalyviai iš Čekijos bei Prancūzijos

Jau šį šeštadienį Vilniuje, prie Gariūnų esančioje „Perkūno“ trasoje, vyks priešpaskutinis (penktasis) Lietuvos Cross Country čempionato ir Taurės etapas. Naujoje Vilniaus pakraštyje įsikūrusioje trasoje pirmą kartą varžysis geriausi Lietuvos Enduro sportininkai ir sieks laimėti Vilniaus miesto mero taurę.
Trasos įkūrėjas, motociklininkas ir šių metų Dakaro ralio dalyvis Balys Bardauskas žada,  kad tai bus įspūdingiausias šių metų čempionato etapas: „Buvo atvažiavę daug sportininkų iš visos Lietuvos treniruotis ir visiems labai patiko naujoji trasa. Jau dabar visi važiavę trasoje tvirtina,  kad tai bus geriausios šių metų varžybos. Dalyvių laukia daug įdomių įkalnių,  nuokalnių, motokroso trasos atkarpa,  o sunkiausiose vietose bus įrengti apvažiavimai.“
Prie šių varžybų organizavimo ir palaikymo prisidėjo ir trasos planą paruošė Rumunijos kalnuose pasivažinėjimus lietuvių sportininkams rengiantis motociklininkas ir veteranų klasės dalyvis Vygintas Šivickas. Didžiausia staigmena tapo dalyvavimą varžybose patvirtinę ir palaikymą organizatoriui išreiškę Dakaro ralio dalyviai: prancūzas Bruno Raymond, čekas Jan Vesely bei pirmą kartą dykumų ralyje startuosianti Gabriela Novotna iš Čekijos.  
Varžybose laukiami visi vilniečiai bei miesto svečiai! Visiems žiūrovams įėjimas nemokamas, o mažieji sirgaliai bus vaišinami saldžiaisiais ledais.
Pirmieji motociklininkų startai - 11 valandą. Pasinaudokite puikia galimybe iš arti stebėti kupinus adrenalino motociklininkų ir keturratininkų startus bei dviejų valandų ištvermės varžybas. Primename,  kad visi žiūrovai už savo saugumą varžybų metu atsako patys.