Keturi Dakaro ralio dalyviai iš Lietuvos, Čekijos ir Prancūzijos draugiškai varžėsi Vilniuje

Savaitgaly vykusiame priešpaskutiniame (penktame) Lietuvos Cross Country etape prie starto stojo 100 solo klasės ir 24 keturračių klasės motociklininkai. Tarp kurių draugiškai varžėsi keturi buvę ir būsimi Dakaro ralio dalyviai: Lietuvai atstovausiantis Arūnas Gelažninkas, Čekijai atstovausiantys Gabriela Novotna ir Jan Vesely bei buvęs dalyvis prancūzas Bruno Raymond.
Nauja, Vilniaus pakraštyje įsikūrusi „Perkūno trasa“ labiausiai dalyviams įsiminė ,  kaip itin akmenuota bei kurioje yra sunku tiek fiziškai sportininkui, tiek pavojinga technikai. Čia, po ilgesnės pertraukos vasaros metu į varžybas grįžęs Arūnas Gelažninkas pirmą kartą išbandė 6 litrais nei įprasta didesnį kuro baką bei įvertino pasikeitusį važiavimą. „Pati trasa buvo ganėtinai įdomi,  nebuvo lengva.  Kiek prasnaudęs startą turėjau lenkti nemažai varžovų. Taip pat keletą sekundžių praradau krisdamas, prie to kažkiek prisidėjo ir sunkesnis motociklo priekis dėl didesnės kuro talpos - ratu lenkdamas kitą dalyvį, kuris krūmuose siauro skardžio viršūnėje staiga sustojo,  turėjau vengti susidūrimo todėl staigiai stabdžiau, motociklo priekis įkrito į duobę, o aš persiverčiau per priekį.“  
Senjorų klasėje besivaržę prancūzas Bruno Raymond ir čekas Jan Vesely po pusantros valandos važiavimo užėmė penktą ir šeštą pozicijas. Antrame rate smarkiai kritęs ir sustojęs prancūzas Bruno Raymond sulaukė pagalbos iš kolegos Balio Bardausko, vyrai sutvarkė menkus motociklo gedimus, kas leido toliau tęsti varžybas ir sėkmingai pasiekti finišą. Vienintelė varžybų dalyvė mergina,  čekė Gabriela Novotna važiavusi dvi valandas užėmė aštuntą poziciją. 
O lemiamos varžybų kovos Lietuvos čempionate persikėlė į paskutinį etapą.  Griuvimai,  traumos, sudėtinga trasa pakoregavo ne vieno sportininko rezultatus ir tie,  kurie tikėjosi šiame etape įtvirtinti pozicijas galutinėje įskaitoje vis tik turės kovoti iki pat paskutinės minutės.
Paskutinės šių metų Lietuvos Cross Country čempionato ir taurės varžybos vyks "Crazy Ferma" Vievis,  spalio mėn. 20 d..