Rūgpjūčio mėn. 21 - 22 d., Crazy fermos trasoje vyks jaunimo nuo 15 metų iki 25 metų (imtinai) bei bet kokio amžiaus moterų klasikinio Enduro, dviejų dienų stovykla

2 DIENŲ, KLASIKINIO ENDURO STOVYKLA JAUNIMUI IR MOTERIMS!

Rūgpjūčio mėn. 21 - 22 d., Crazy fermos trasoje vyks jaunimo nuo 15 metų iki 25 metų (imtinai) bei moterų klasikinio Enduro, dviejų dienų stovykla. 

Pirmąją dieną planuojamas susitikimas su fizinio aktyvumo rengybos specialistu (kaip pasiruošti varžyboms, kaip atstatyti organizmą po jų, kaip apšilti ir t.t.). Treniruotės įvairiose kliūtyse: rąstai, padangos, akmenys, purvas, miškas ir pan..
Antrąją dieną vyks mini formato klasikinio Enduro varžybos su profesionalia laiko kontrole bei teisėjais. Prieš tai supažindinant su šių varžybų ypatumais, skaičiavimais ir t.t..

Treniruočių stovykloje dirbs labiausiai patyrę ir daugiausiai pasiekę Enduro sportininkai ir mokytojai - Arūnas Gelažninkas, Vytautas Bučas, Mindaugas Šimkevičius ir Raimondas Machrov.

Stovyklos metu užkandžiais rūpinsis mūsų partneris - UAB "Mantinga". O UAB " Bikeparts" ir "Liqui Moly" stovyklos dalyviams įsteigė puikius prizus

Maksimalus dalyvių skaičius 60. Stovykla visiems dalyviams nemokama ir finansuojama iš FIM projekto lėšų. 

Registracija į treniruočių stovyklą

Užsiregistravusių dalyvių sąrašas (nuolat atnaujinamas)

Treniruočių tvarkaraštis. Kilus klausimams rašykite el. paštu indre.kontrauskiene@gmail.com arba skambinkite telefonu +37060076506.