Spalio 2 d. vyks didžiausios Enduro varžybos Baltijos šalyse ENDURO RALLY „Pabradė 2021“

Jau 15-liktus metus vyksiantis Enduro Rally yra gausiausios varžybos Baltijos šalyse, pritraukiančios iš visos Lietuvos bei Latvijos virš 400 dalyvių. Dėl šios priežasties Lietuvos kariuomenė pristabdydama savo pratybas užleidžia didžiulę enduro oazę mūsų šventei. Jūs turite čia būti ir vėl tai pajausti.

Pasižymėkite savo kalendoriuje spalio 2 dieną, nes tai bus paskutinė enduro šventė prieš artėjančius ribojimus ir sezono pabaigą.

Enduro Rally “PABRADĖ 2021” prizų gausa iš prekinių ženklų DELL, GARMIN, CARDO ir RAM. O svarbiausia iš ARIETE. Kas trečias dalyvis važiuojantis įskaitoje gaus naujausią ARIETE kūrinį - 8K akinius su Enduro Rally simbolika (limituotas kiekis, jų vertė 89 eur).

 

PROGRAMA :

10:00 – RALLY startų pradžia

18:00 – iškilmingi RALLY finišai

19:00 – Geriausių nuotraukų peržiūra

20:00 - renginio pabaiga

 

DETALI VARŽYBŲ INFORMACIJA

Starto vieta: Pabradės poligonas

Atstumas: iki 100 km (iki 110 km Tourist klasei), įskaitant 4 spec.testus, iki 20 kontrolinių punktų

Specialūs ruožai (SR): 4 spec. ruožai

Danga: miško keliukai/takeliai/kvartalai, kirtavietės, sunkiai pravažiuojami bei smėlio ruožai

Dalyviai: Hard enduro, Hard enduro HOBBY, SOFT Enduro bei Sport (2x4), Utility (4x4), SSV bagių savininkai. Viso: 6 klasės. Plius TOURIST neįskaitinė

Oficiali varžybų svetainė:  www.endurolithuania.com

REIKALAVIMAI NORINTIEMS DALYVAUTI:

  • Turėti komandos narį (įskaitinėse dalyvavimas po 2, TOURIST klasėje minimum 2 dalyviai)
  • Turėti priemonę tinkamą naviguoti (įskaitinėse tik navigacijomis, TOURIST klasėje galima ir su telefonu, kuriame turi būti įdiegta OSMand programėlė)
  • Būti iš anksto užsiregistravusiems ir susimokėjusiam startinį mokestį (įskaitinėse priklauso ir vienakartinė licenzija). Detaliau apie tai oficialioje varžybų svetainėje (nuoroda žemiau).

KAS NAUJO 2021 METAIS:

  • Pagaliau atėjo ilgai lauktas sprendimas, kuris nuo šiol taps norma. 2021 metais išbandysime pilnai automatizuotą online dalyvių sekimą. GPS trackerių (sekiklių) privalumai:
  1. Eliminuojami punktų fotografavimai. Nebus kamščių, nebus bereikalingų apsisukinėjimų. Mažės klaidų, bet tuo pačiu ilgės ir sunkės įskaitiniams maršrutas
  2. Atsiras neutralizacijos zona (-os) įvairiems poreikiams (PitStop su kuro zona ar RedBull stotelė ir pan.), kada dalyviams 15 minučių sustabdomas 7 val. laiko limitas.
  3. Dalyviai nuo šiol turės online ne tik greituminių laikus, bet ir galės įvertinti vidutinius greičius bei kitą informaciją
  4. Dalyvių stebėjimas online. Ši tema ypač aktuali kelioms grupėms: dalyviams, kad matytų kur jų konkurentai bei bičiuliams/artimiesiems, kurie rūpinasi savo sekamų dalyvių sėkme.

Daugiau apie varžybas bei privaloma išankstinė registracija:

https://endurolithuania.com/renginiai/enduro-rally-pabrade-2021

Besidomintiems Enduro Rally varžybų eiga, rekomenduojame prisijungti prie privačios Facebook grupės:

https://www.facebook.com/groups/756207305154803

Kilus klausimams dėl registracijos: registracija@endurolithuania.com