Spalio mėn. 5 d. vyks ENDURO RALLY “PABRADĖ 2019” III etapas

Gausiausią bekelės gerbėjų ratą suburiančios Baltijos taurės varžybos

Spalio 5 dieną visi enduro ralio gerbėjai renkasi Pabradės kariniame poligone. Čia jau tryliktus metus vyks vienos iš didžiausių bekelės varžybų Baltijos šalyse. Prie starto linijos planuoja stoti arti 400 enduro bei keturračių motociklų turėtojų šešiose klasėse bei vienoje neįskaitinėje. Pačioje populiariausioje TOURIST klasėje dalyviams yra galimybė improvizuoti formuojant komandą, nes čia praktiškai nėra reikalavimų, o viso ko esmė, tai įveikti įdomų, pilną gamtos išdaigų kupiną maršrutą (paprastai iki 100 km.) telpant į numatytą laiko normą. Trečias ir paskutinis enduro ralio etapas turėtų būti intriguojantis ir patiems dalyviams, nes geriausi iš geriausiųjų bus kviečiami į LMSF iškilmingus metų apdovanojimus.

Jeigu esate bekelės entuziastas, turintis tvarkingą techniką bei panašius į save bendraminčius, kviečiame atvykti ir leistis į nuotykius po PABRADĖS poligono platybes.

Tradiciškai varžybų rėmėjai paruoš geriausiems iš geriausių vertingus prizus, o šių metų visi dalyviai gaus atsiminimo diplomus už įveiktą tikrai nelengvą iki 100 kilometrų maršrutą.

PROGRAMA (05-10-2019):

10:00 – RALLY startų pradžia
18:00 – RALLY finišų pabaiga
19:00 – Geriausių nuotraukų peržiūra
20:00 – Laimėtojų apdovanojimai
21:00 – Renginio pabaiga

Išankstinė registracija į varžybas

VIETA: žemėlapis

Varžybų žemėlapis su vertais dėmesio kontroliniais punktais bei spec.ruožų konfigūracijomis: parsisiųsti (spalio 3 dieną) 

Daugiau informacijos dalyviams bei žiūrovams čia