Liepos mėn. 30 d. - rugpjūčio mėn. 1 d. Mickūnų motokroso parke vyks vaikų motosporto stovykla "Moto Summer Camp 2021"

Liepos mėn. 30 d. – rugpjūčio mėn. 1 d. jaunųjų motociklininkų ir vėl laukia vaikų motosporto treniruočių stovykla "Moto Summer Camp 2021", kurią finansuoja tarptautinė motociklų federacija (FIM)

Šį kartą stovykla vyks Mickūnų Motokroso Parke, Anykščių r. ir vyks net tris dienas. Kaip ir visada kviečiame vaikus iki 15 m. važiuojančius motociklais. Kviečiame tiek jau pažengusiuosius sportininkus, tiek pradedančiuosius, kurie dar neišbandę varžybų jaudulio arba varžybose žengia pirmuosius žingsnius. 50, 60, 85 ir 125 klasių sportininkams savo žinias perteiks bei savo patirtimi dalinsis patyrę Lietuvos treneriai Vytautas Bučas, Marius Ragažinskas, Rimgaudas Rutkauskas ir Domantas Jazdauskas. Keturračių motociklų jauniesiems sportininkams padės tobulėti trenerė Austėja Tamuliūnaitė. 

Šios stovyklos "Moto Summer Camp 2021" metu jaunųjų sportininkų lauks ne tik sunkios treniruotės, bet ir pramogos. Planuojame naktinį žygį, estafetes, įvairias užduotis ne tik fiziniam pajėgumui įvertinti, bet ir patikrinti žinias apie motosportą ir ne tik. Sportininkų tėvus ir globėjus supažindinsime su  naudinga informacija apie fizinį vaikų pasirengimą, sveikatos stiprinimo programas, sporto psichologijos pradmenis ir pan.

Stovyklos dalyvis turi turėti savo motociklą, apsaugas, motociklininko aprangą, šalmą, pirštines. Pasirūpinti motociklo atsarginėmis dalimis, kuru ir kt. reikalingomis priemonėmis.

Treniruotės, pramogos ir maitinimas NEMOKAMAI!

Apgyvendinimas stovyklos metu pačiame Mickūnų MX parke, palapinių/kemperių miestelyje. Turėti savo palapinę/kemperį, miegojimo ir asmens higienos reikmenis.

Treniruočių stovyklos "Moto Summer Camp 2021" užsiregistravusių dalyvių sąrašas

Treniruočių stovyklos "Moto Summer Camp 2021" tvarkaraštis

Treniruočių stovyklos "Moto Camp Summer 2021" sutartis

Kontaktinis asmuo Giedrė 868575455, giedre@lmsf.lt