Rugsėjo mėn. 4-5 d. Smalininkų kartodrome vyks Vaikų stovykla „Moto Summer Camp 2021“

Jau rugsėjo mėn. 4- 5 d. Smalininkų kartodrome su bekele vyks vaikų stovykla "Moto Summer Camp 2021". Kaip ir visada kviečiame vaikus iki 15 m. važiuojančius motociklais. Kviečiame tiek jau pažengusiuosius sportininkus, tiek pradedančiuosius, kurie dar neišbandę varžybų jaudulio arba varžybose žengia pirmuosius žingsnius. Jauniesiems sportininkams savo žinias perteiks bei savo patirtimi dalinsis patyręs Lietuvos treneris ir daugkartinis Lietuvos Čempionas, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis Domantas Jazdauskas. 

Šios stovyklos "Moto Summer Camp 2021" metu jaunųjų sportininkų lauks ne tik sunkios treniruotės, bet ir pramogos. Planuojame žaidimus, estafetes, įvairias užduotis ne tik fiziniam pajėgumui įvertinti, bet ir patikrinti žinias apie motosportą ir ne tik. 

Stovyklos metu jauniesiems sportininkams bus pristatyta 2021 m. Lietuvos Supermoto rintinė ir jos nariai Povilas Leckas, Vidmantas Vaidinauskas ir Vladas Gončarovas. Sportininkai paruošė staigmenų, tad liūdna tikrai nebus 

Stovyklos dalyvis turi turėti savo motociklą, apsaugas, motociklininko aprangą, šalmą, pirštines. Pasirūpinti motociklo atsarginėmis dalimis, kuru ir kt. reikalingomis priemonėmis.

Treniruotės, pramogos ir maitinimas NEMOKAMAI!

Apgyvendinimas stovyklos metu pačiame Smalininkų kartodrome, palapinių/kemperių miestelyje. Turėti savo palapinę/kemperį, miegojimo ir asmens higienos reikmenis.

Išankstinė registracija į stovyklą iki rugsėjo mėn. 2 d. 

Treniruočių stovyklos "Moto Summer Camp 2021" užsiregistravusių dalyvių sąrašas 

Treniruočių stovyklos "Moto Summer Camp 2021" tvarkaraštis 

Kontaktinis asmuo Justina 8-615 16631, justebmw@yahoo.com

P.S. Užsiregistravus į treniruočių stovyklą ir negalint į ją atvykti, būtinai informuokite