Skelbiamos 2019 m. Motokroso komandų sudėtys

UtenaRacingSchool.lt

Marius

Adomaitis

65

101

Adas

Papievis

MX2 Pradedantieji

16

Laurynas

Repečka

MX2M

22

Mantas

Putinauskas

MX2 Pradedantieji

131

Eimantas

Patkočiūnas

MX2 M

38

Eligijus

Banelis

MX1 M

43

Donatas

Paulauskas

MX2 Pradedantieji

358

Mantas

Kišūnas

750 s/p vairuotojas

150

Rytis

Kišūnas

750 s/p priekabininkas

150

Tomas

Petronis

MX2 Pradedantieji

22

Nikolaj

Andrusov

Quad M

231

Rolandas

Ivanovas

MX1 Pradedantieji

111

Jonas

Kublickas

65

727

Ernestas

Liepis

50

101

Linas

Barauskas

MX1 M

12

Edas

Pangonis

MX2 Pradedantieji

24

Arnas

Vedlūga

125

9

Nedas

Šeduikis

50cc; 65cc

111

Ovidijus

Baliulis

MX2M

33

Austėja

Tamuliūnaitė

Quad moterys

16

Imantas

Tamuliūnas

Quad

14

Egidijus

Adomaitis

Veteranai 50+

101

Gintaras

Matulis

Veteranai 40+

40

Dominykas

Sugintas

125

41

Augustas

Sugintas

85

74

Arūnas

Jočys

MX1 Pradedantieji

95

Achilo motoklubas

Adrija

Skudutytė

Moterys

118

Agilija

Skudutytė

Moterys

188

Aidas

Skudutis

65

18

Rojus

Zaborskis

50

24

Mykolas

Stundžia

85

777

Eimantas

Čepulis

65

623

Mindaugas

Jankauskas

Quad M

555

Jokūbas

Pundzius

Quad 250/Quad M

44

Domantas

Vaznys

Quad

888

Jokūbas

Norvaišas

65

257

Mingas

Budrys

65

94

Matiss

Palevičs

Quad

911

Emils

Sigajevs

Quad

96

Modris

Štelle

750 s/p vairuotojas

72

Martinš

Zemeskalns

750 s/p priekabininkas

72

Žemaitija

Nojus

Varneckis

85

10

Tadas

Makauskas

Quad M

100

Eimantas

Daukintis

MX2

11

Nojus

Ligeikis

85

39

Nedas

Nacius

MX2 Pradedantieji

14

Vytenis

Budreckis

MX2

772

Osvaldas

Zelepūgas

MX1

338

Saulius

Stankus

Veterani 50+ / MX1

511

Martinš

Egle

MX1 M

377

Matas

Skodžius

65

41

Janis

Saldavs

Quad

13

Domantas

Jazdauskas

MX1

10

Gediminas

Stonys

MX2 Pradedantieji

900

Mindaugas

Černiauskas

MX2 Pradedantieji

901

Valentas

Vasiliauskas

125

151

Gabrielius

Bagdonavičius

MX2 M

21

Sema

Jonas

Pirtinas

MX2 Pradedantieji

194

Žygimantas

Pirtinas

750s/p vairuotojas

194

Jonas

Pirtinas

750s/p priekabininkas

194

Remigijus

Čepas

Veteranai +40

4

Argaudas

Čepas

MX2

96

Milda

Veverskė

Moterys

372

Irma

Ginkuvienė

Quad Moterys

13

Matas

Stepukas

85

57

Jokūbas

Skeberdis

85

311

Tomas

Baltušis

750 s/p vairuotojas

27

Tadas

Natka

750 s/p priekabininkas

27

Ugnius

Vyšniauskas

65

11

Ugnius

Liulys

85

23

Izabelė

Repečkaitė

Moterys

29

Simonas

Šiukščius

MX2 Pradedantieji

65

Gustas

Martinkėnas

MX2 Pradedantieji

92

Sydas

Gailiušis

MX2

51

Naidas

Gailiušis

50

141

Žilvinas

Žarnauskas

MX1 M

327

Aldas

Minkevičius

Quad

141

Renaldas

Pilinka

MX2

66

Dainius

Kazlauskas

750 s/p vairuotojas

43

Marius

Urbonas

750 s/p priekabininkas

43

Nerūnas

Lapėnas

85

29

MSK Sphagnum

Nerijus

Gasickas

Veteranai 40+

63

Arūnas

Šukys

Quad Veteranai

22

Mangirdas

Budrys

MX2M

422

Aivaras

Viršila

MX1 Pradedantieji

311

Gytis

Beresnevičius

MX2 M

115

Mantas

Samuilis

MX1 Pradedantieji

26

Tomas

Kontautas

50

34

Saulius

Liotisas

Veteranai 40+

64

Karolis

Nėnius

MX2M

271

Emilė

Žilinskaitė

Moterys

5

Gintautas

Kaušius

Veteranai 40+

27

Artūras

Milašauskas

Veteranai 40+

792

Justinas

Drapanauskas

MX1

127

Evaldas

Kvietkus

MX1 M

69

Kęstutis

Kaminskis

Quad Veteranai

222

Giedrius

Baškys

MX1 Pradedantieji

4

Arūnas

Kirberis

Veteranai 40+

45

Vėjas

Andrulis

50

10

Giedrius

Senovaitis

MX1 M

715

Andrius

Greblikas

750 s/p Veteranai priekabininkas

100

Paulius

Tendzegolskis

750 s/p Veteranai vairuotojas

100

Tadas

Valiokas

125

88

Benas

Blaževičius

65

33

MSK Kirai-GullMX

Dovydas Aistis

Šikšnys

50

8

Šarunas

Matutis

MX1M

95

Valerij

Nedoshivin

VET50+

38

Egidijus

Jancevičius

MX2 Pradedantieji

7

Arvydas

Gražys

MX2 Pradedantieji

721

Rytis

Lukošaitis

MX2 Pradedantieji

303

Eglė

Ciparytė

Moterys

8

Ernik

Krukovski

MX2 Pradedantieji

121

Robertas

Kaminskas

MX1 pradedantieji

92

Andrius

Kvaraciejus

MX2 M

999

Dovydas

Vištartas

MX2 Pradedantieji

71

Arvydas

Kumelis

MX1 Pradedantieji

141

Audrius

Žukaitis

Quad Veteranai

299

Nerimantas

Jucius

MX1

30

Dovilė

Sabonytė

Moterys

220

Valteris

Budahs

MX2 M

241

MBP motocross team

Joviltas

Cibas

MX2/MX1

197

Nerijus

Žindulis

MX2 Pradedantieji

333

Dovydas

Petravičius

MX2 M

121

Evaldas

Šukys

MX2

85

Arnas

Tarnauskas

MX2 M

6

Arnestas

Tamošiūnas

Quad M

124

Jonas

Sprindys

MX2 Pradedantieji

283

Žygimantas

Bartusevičius

Veteranai 40+

113

Valentinas

Šakys

Quad Veteranai

797

Džiūgas

Šakys

Quad M

477

Justas

Petrulaitis

MX1 Pradedantieji

291

Domantas

Juknevičius

MX2 M

19

Justas

Navickas

MX2 Pradedantieji

15

Marius

Ragažinskas

MX1 M

73

Dovydas

Karka

MX2

15

Vytautas

Nikulinas

MX2 M

550

Justas

Barzdenis

MX2 M

911

Oscar MX team

Mindaugas

Knyza

Quad Veteranai

27

Artūras

Venclova

Quad M

24

Jan

Bartaševič

Quad

30

Mantas

Martikonis

Quad M

21

Liutauras

Maciulevičius

MX2 M

55

Zygmund

Machrov

Veteranai 50+

51

Kauno Jawos

Evaldas

Bujanauskas

Quad veteranai

202

Marius

Masiulis

Quad M

939

Urtė

Cironkaitė

Quad Moterys

514

Ernestas

Streikus

mx1 pradedantieji

238

Gytis

Sabas

Quad M

101

Airidas

Vaičiūnas

750 s/p priekabininkas

13

Algimantas

Urbonas

750 s/p vairuotojas

13

Remigijus

Buožis

Quad M

31

Egidijus

Buožis

Quad M

10

Linas

Vaitkūnas

750 s/p priekabininkas

51

Ramūnas

Valčiukas

750 s/p vairuotojas

51

Sūduvos motokroso klubas

Artūras

Burevičius

Quad M

17

Tomas

Zigmantas

Quad Veteranai

111

Kajus

Kalvaitis

65

110

Darius

Vasiliauskas

Quad M

15

Vedavas

Rytis

Valiukas

750 s/p Veteranai priekabininkas

77

Andriejus

Vareika

750 s/p Veteranai vairuotojas

77

Karolis

Peleckis

MX1

54

Dalius

Peleckis

Veteranai 50+

54

Pagirių motokrosas

Giedrius

Šimaitis

Veteranai 40+

115

Vladimir

Fiodorov

Quad Veteranai

57

Antonijus

Zavackis

Quad M

35

Devyniukė

Nerijus

Sipavičius

Veteranai 40+

16

Evaldas

Jurgelevičius

MX2 Pradedantieji

243

Donatas

Babravičius

MX1 Pradedantieji

72

Gytis

Kizevičius

MX1 M

262

Kęstutis

Janulis

MX2 Pradedantieji

34

Kęstas

Čerkauskas

MX1 Pradedantieji

28

Agaras

Domas

Grundelė

MX2

Vaidas

Petronis

MX2 Pradedantieji

Paulius

Žiedelis

MX2 Pradedantieji

Marius

Pelanis

MX2 Pradedantieji

Saulis

Zalinkevičius

Veteranai 50+

Motoklubas-IBC

Svajūnas

Gaižauskas

MX2 M

251

Linas

Žemaitis

MX1 M

281

Gintaras

Žemaitis

MX2 M

293

Viesulas

Klaudijus

Lasys

MX2 Pradedantieji

99

Šarūnas

Bliznikas

MX2 Pradedantieji

95

Steponas

Kriaučiūnas

750 s/p priekabininkas

99

Romas

Kišūnas

750 s/p vairuotojas

99

Algimantas

Spundzevičius

750 s/p  Veteranai vairuotojas

55

Domantas

Spundzevičius

750 s/p priekabininkas

55

Gediminas

Čypas

MX2 Pradedantieji

175

Daradas

Darius

Sabockis

750 s/p vairuotojas

44

Martynas

Žaliauskas

750 s/p priekabininkas

44

Irmantas

Šeputis

750 s/p vairuotojas

333

Remigijus

Namikis

750 s/p priekabininkas

333

Mantas

Žalnieriūnas

750 s/p vairuotojas

66

Rokas

Žalnieriūnas

750 s/p priekabininkas

66

Darius

Makštelė

750 s/p vairuotojas

33

Ponoras

Liutauras

Variakojis

750 s/p vairuotojas

999

Dovydas

Ausiejus

750 s/p priekabininkas

999

Mindaugas

Šatas

750 s/p priekabininkas

999

Egidijus

Maciūnas

Veteranai 50+

65

Grigiškių motosporto klubas

Tomas

Dailidė

MX1 M

168

Mindaugas

Libonas

MX2 Pradedantieji

139

Valdemar

Voinič

MX2 Pradedantieji

267

Arnoldas

Miškinis

MX2 Pradedantieji

420

MS Motorsport

Marius

Stasiškis

Quad

31

Egidijus

Gražys

Quad

66

Renmoto

Renatas

Jegorovas

Quad

4

Donatas

Aleksa

50

39

Tauragės MSK Adrenalinas

Tomas

Lukoševičius

MX1 Pradedantieji

711

Artūras

Stankus

Quad M

911

Eimantas

Venckus

Quad M

47

Haroldas

Eskis

MX1 Pradedantieji

808

2019 m. Motokroso komandos (parsisiųsti)