Baigiamasis laiškas BMW Mototourism Sprint 2019 Vilnius–Kaunas dalyviams

          Pradėsime nuo įžangos. Dar kartą dėkojame už dalyvavimą ir ryžtą "atrakinti" #MažvydoKodą. Ir dar. Prieš kelias dienas gavome vienos komandos laišką. Komanda aplankė objektą, bet nepilnai atliko užduotį ir dėl to objektas nebuvo užskaitytas. Supaprastintai argumentas skambėjo taip: "Juk svarbiausia, kad nuvažiavome ir aplankėme objektą". Pagalvojome, kad trumpas atsakymas į komandos teiginį puikiai tiktų atsidurti šiame laiške.
          O mintis paprasta. Ralyje keliaujame dėl pažinimo. Vien tik atvažiavimas - nelygu pažinimas, nebent paviršutinis, nebent kur nors kitur. Pažinimo reikia nusipelnyti ir užsitarnauti. Maža atvykti - reikia skirti laiką, dėmesį, atrasti ir ištirti, pakalbėti su vietiniais gyventojais. Tuomet mažiausiai reikšminga vieta atskleis keliautojui savo paslaptis. Tai yra intelektualaus keliavimo esmė. Ralio užduotys tiesiog simbolizuoja šį veiksmą tiek, kiek įmanoma ralio formate.
          O jeigu taip atsitiko, kad kažkur paskubėjote, tai ralio užduočių knyga yra jūsų draugas. Imkite ją ir skaityk.. keliaukite. Girdėjome iš jus pasitikusių žmonių, kad esate laukiami.
Rezultatai
Sveikiname laimėtojus:
1,2,3 vietos:
250 LAISVĖ LĖKTI! (1036 tašk., PAKRUOJIS)
267 KRITULIAI (939 tašk., VILNIUS-M)
215 DRUSKA IR PIPIRAI (934 tašk., VILNIUS-M)

          1-ą vietą užėmusiai komandai atiteks Kauno mero taurė, kuri bus įteikta per iškilmingą LMSF-Lietuvos motociklų sporto federacija sportininkų apdovanojimų vakarą (apytiksliai lapkričio mėn.).
          Laiško tęsinys čia https://docs.google.com/…/2PACX-1vRqFoJjKq2lQynXP4Q3Dhk…/pub
          Ačiū partneriams BMW Motorrad Lietuva ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, ralio punktų ekspertams Kultūros paveldo departamentui. Taip pat ralio partneriams: Vostok-Europe laikrodžiai, Wurth Lietuva, ralio kavai Lavazza. Atskirai dėkojame socialiai atsakingam ralio partneriui Litbana  su šūkiu "Vaisiai ir daržovės – tai sveikata ir grožis!", kuri padovanojo krepšinio ir futbolo kamuolių vienam ralio punktų - Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centro mažiesiems.