Rugpjūčio 21 d. kviečiame prisijungti prie 2021 m. Ryterna Modul Motourism Rally

10 proto ištvermės valandų. Startas iš bet kurios Lietuvos vietos, finišas Kauno mieste. Bet kokiais motociklais. Bet kokiais keliais. Kiekviena komanda atranda savo maršrutą per 30+ kultūros paveldo ir istorijos objektus.

Istorinis, intelektualus mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves, susitinka ir bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys yra susijusios su Lietuvos istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia ralio dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.

Data: 2021-08-21

Startas: Bet kuri Lietuvos vieta / anywhere, visoje Lietuvoje

Finišas: Kaunas, Rotušės aikštė

Tema: Derinama

Laiko norma: 10 val.

Planuojamas komandų/dalyvių skaičius: 150 / ~750.

Misija: Intelektualus keliavimas po Lietuvą.

Ryterna Modul Motourism Rally reglamentas        

Programa

08:00  STARTAS IŠ BET KURIOS LIETUVOS VIETOS. Komandos gauna užduotis, planuoja maršrutus ir ledžiasi į kelionę

08:00 - 18:00  VAŽIAVIMAS PER OBJEKTUS. Komandos lankosi pasirinktuose objektuose, atlieka užduotis.

18:00  FINIŠAVIMAS. Komandų finišas. Atžymimas finišo laikas. Komandos saugiai prisiparkuoja

18:00 - 19:00  REZULTATŲ SURINKIMAS. Komandos atiduoda užduočių lapus. Dalyviai ilsisi, dalijasi kelionės įspūdžiais, mėgaujasi kava, bendrauja ir atsiima diplomus.

19:00  PRELIMINARIŲ REZULTATŲ PASKELBIMAS IR ATSISVEIKINIMO ŽODIS. Skelbiami rezultatai ir pretendentai į prizines vietas. Galutinai laimėtojai bus patvirtinti tik po išsamaus rezultatų patikrinimo. Atsisveikinimo kalba ir padaroma bendra nuotrauka.

19:30  OFICIALIOS DALIES PABAIGA. Iki kitų kartų! Komandos skirstosi. Dėl kempingo informacijos žiūrėti skiltį 'Kempingas ir apgyvendinimas'      

Daugiau informacijos čia  

 

Rezultatai čia.

Ralio užduočių knyga čia