2016 m. Lietuvos motociklų sporto sezoną vainikavo apdovanojimai

Kaune surengtas Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) šventinis apdovanojimų vakaras. Jau tradiciniu tapęs renginys skirtas pasidžiaugti ir pasidalinti metų pasiekimais, apdovanoti įvairių motociklų sporto disciplinų čempionus ir prizininkus, padėkoti sporto bendruomenei, rėmėjams ir visiems prisidedantiems prie LMSF veiklos. Apdovanojimų šventėje dalyvavo daugiau kaip 500 motociklų sporto bendruomenės atstovų.
„Sportiniai pasiekimai tai ne vienos dienos ir ne vienerių metų triūso rezultatas, reikalaujantis pasišventimo, pasiaukojimo ir atkaklaus kasdieninio darbo. Mieli sportininkai, Jūs esate puikus pavyzdys mums visiems, rodantis, kad būtina siekti teigiamų rezultatų. Jūs - Lietuvos vardo garsintojai ir veiksmingiausi šalies ambasadoriai, nešantys aukštai iškeltą mūsų šalies bei Lietuvos motociklų sporto federacijos vėliavą. Tegul Jžjūsų triūsą lydi dar geresni rezultatai, pergalės ir rekordai, bei didžiulis sporto aistruolių palaikymas. Dėkoju visai motociklų sporto bendruomenei už prasmingus ir gražius darbus, linkiu išlikti tvirtiems, brandinti naujas idėjas ir garsinti Lietuvos vardą. " - vakarą pradėjo LMSF prezidentas Virginijus Visockis.
Ant apdovanojimų scenos puikavosi daugiau kaip 70 medalių, 200 taurių, padėkų, trofėjų. Apdovanoti nuo mažiausiųjų, vairuojančių 50 kub. cm variklių motociklus, iki profesionalų, Senjorų ir Veteranų klasių atstovų. Pagerbti Lietuvos mototurizmo bei motobolo atstovai. Apdovanojimų metu pasidžiaugta 2016 m. Lietuvos rinktinių pasiektais rezultatais, įteiktos padėkos motociklų sporto rėmėjams, rinktinių vadovams, treneriams, paskelbti nominacijų laimėtojai už kuriuos savo balsus atidavė motociklų fanai, pasveikinti sportininkai šiais metais minėję savo garbingus jubiliejus. Pasveikinti motociklų sporto bendruomenės atvyko Kūno kultūros ir sporto departamento strateginio skyriaus vedėjas Sigitas Stasiulis kuris „Už nuopelnus Lietuvos sportui" atminimo medaliais apdovanojo federacijos nusipelniusius sporto veteranus Almantą Grundelę ir Saulių Stankų.
Šiais metais čempionų ir prizininkų pasveikinti atvyko ir Kalėdų senelis su pilnu maišu dovanų, kurios buvo išdalintos vakaro dalyviams. Prizus įsteigė mūsų draugai "Fast MX". Kalėdų senelis išvykti neskubėjo ir kartu su snieguolėmis LMSF prezidentui padėjo įteikti medalius nugalėtojams. Vakaro pabaigoje šventę vainikavo Irūnos Puzaraitės ir Mariaus Jampolskio dueto koncertas.

Foto akimirkos iš 2016 m. LMSF apdovanojimų vakaro

Puslapis: 12345
 

Partneriai