Mūsų mažieji sportininkai iš Estijos motokroso varžybų "Arena Kids Cup" taurės III etapo grįžo ne tuščiomis

Vasario mėn. 26 d. Estijoje, Adrenalin arenoje, vyko arenakroso "Arena Kids Cup" III etapas.
Šiose varžybose dalyvavo ir gausus burys Lietuvos mažųjų sportininkų.
50cc klasėje dalyvavo Matas Skodžius, Mingas Budrys, Martynas Jasiūnas ir Jonas Kublickas. 65cc klasėje varžėsi Ugnius Liulys, Matas Stepukas, 125cc klasėje - Sydas Gailiušis.
Puikius rezultatus trasoje 50cc klasėje demonstravo Matas Skodžius. Nors startai mažajam sportininkui nepavyko ir reikėjo vytis lyderius, Matas iškovojo II-ąją vietą bendroje įskaitoje. M.Skodžius abejuose važiavimuose taip pat užėmė II-as vietas, o nusileisdamas tik Estijos atstovui Kevin Nogesmaa. Šios sportininko pasirodymas "Arena Kids Cup" varžybose džiugina ir teikia vilčių. Mato treneris R.Machrov po varžybų apibendrino rezultatus ir sakė, kad sportininkas tikrai greitas ir pajėgus iškovoti aukščiausias pozicijas. 50cc klasėje gerą rezultatą parodė ir Mingas Budrys. Jis iš trisdešimties dalyvavusių sportininkų užėmė aukštą 5 vietą. Kiti du Lietuvos atstovai, debiutuojantys 2017 m. sezone, negali pasidžiaugti aukštais rezultatais, tačiau dalyvavimas tokiose varžybose, tai puiki patirtis ateinantiems startams.
65cc klasėje ant podiumo lipo anykštėnas Ugnius Liulys. Ugnius bendroje įskaitoje iškovojo III-iąją vietą. M.Stepukas liko 32-oje pozicijoje iš 35 dalyvavusių sportininkų.
125cc klasėje S.Gailiušis, aplenkęs du varžovus liko 10-oje pozicijoje.
Sveikiname sportininkus su pasiektais rezultatais ir linkime sėkmės 2017-ųjų metų sezone!