Iš savaitgalį vykusių "Adrenalin arena kids cup" varžybų II etapo lietuvaičiai parsivežė net du sidabrinius apdovanojimus

Šį savaitgalį (sausio mėn. 15 d.) Estijoje, "Adrenalin arenoje" vyko "Adrenalin arena kids cup" varžybų II etapas. Šiose varžybose savo jėgas išbandė net septyni Lietuvos atstovai: Matas Skodžius, Mingas Budrys, Jonas Kublickas ir Martynas Jasiūnas (50 klasė), Ugnius Liulys ir Matas Stepukas (65 klasė) bei Sydas Gailiušis (125 klasė).

Puikius rezultatus parodė ir sidabrinius apdovanojimus iškovojo Matas Skodžius ir Ugnius Liulys. Sportininkai įrodė, kad nebuvo "užmigę žiemos miegu", intensyviai ruošėsi varžybos ir to pasekoje iškovojo puikius rezultatus.  50 klasėje varžėsi net 33 mažieji sportininkai, o 65 klasėje - 35. Todėl mūsų Mato ir Ugniaus rezultatai išties įspūdingi.

"Adrenalin arena kids cup" varžybose 50 klasėje M.Budrys bendroje įskaitoje iškovojo 8 vietą, o motokroso naujokai J.Kublickas ir M.Jasiūnas attinkamai liko 31 ir 32. M.Stepukas į finalinius važiavimus nepateko, o S.Gailiušiui varžybos taip pat nesiklostė taip kaip norėjosi ir liko paskutinis 125 klasės galutinėje įskaitoje.

Sveikiname sportininkus su sėkmingu startu 2017-aisiais metais ir linkime gausybės pergalių sezone!