Gruodžio mėn. 2 d. kviečiame į Lietuvos čempionatų ir taurių prizininkų apdovanojimų vakarą!

Brangūs sportininkai, sporto klubų vadovai, LMSF Tarybos, komisijų nariai ir visi motociklų sporto gerbėjai,


2017 m. gruodžio mėn. 2 d. 15.30 val. Kaune, pramogų klube „RENGINIŲ OAZĖ" (Baltų pr.16, Kaunas, ) įvyks Lietuvos motociklų sporto federacijos iškilmingas čempionų ir prizininkų apdovanojimų vakaras, kurio metu pagerbsime 2017 m. Lietuvos čempionų titulus iškovojusius sportininkus bei prizininkus, pasidalinsime laimingiausiomis šio sezono akimirkomis! Po ceremonijos Jūsų lauks šventinė programa!

Renginio programa:

14:30 - Atidaromos durys. Foto sesija
15.30 - Apdovanojimų ceremonijos pradžia
20:00 - Koncertuoja „Pinup girls" 

pin
21:00 - Siurprizas - DJ pasirodymas

Aprangos kodas : Kokteilinis, Vakarinis.

Visų motociklų sporto šakų Lietuvos čempionatų ir taurių prizininkai, motokroso varžybų „Lietuvos Taurė 2017", Baltijos šalių Enduro ralio prizininkai, LMSF narių sporto klubų vadovai, LMSF Tarybos ir komisijų nariai į apdovanojimų vakarą kviečiami nemokamai. Lydintiems asmenims šventinės programos kaina vienam žmogui 12 eur.

Maistas ir gėrimai. Pageidaujantiems iš anksto užsisakyti užkandžius ar gėrimus, rašykite užsakymą el. paštu agne@tigris.lt. Meniu rasite http://renginiuoaze.lt/gerimu-meniu/ Darant užsakymą nurodykite staliuko(-ų) numerį, kuris jums bus suteiktas rezervavus vietas. Kiekvienas dalyvis už maistą ir gėrimus susimoka asmeniškai.

Išankstinė registracija ir išankstinis apmokėjimas už renginį privalomas. Registracija ir apmokėjimas iki lapkričio 27 dienos. Apmokėjimas pavedimu į LMSF atsikaitomąją sąskaitą LT60 7300 0101 4409 1215 Swedbank, mokėjimo paskirtyje nurodant „Už renginį".
Dėl išankstinės registracijos kreiptis i LMSF sekretoriatą el paštu: giedre@lmsf.lt arba tel.Nr. 8-685 75455, Giedrė.

Visiems atlikusiems mokėjimus ir užsiregistravusioms komandoms bus rezervuojamos vietos prie staliukų. VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. Su savimi turėti puikią nuotaiką

Iki greito pasimatymo renginyje! 

123 

Partneriai