Lietuviai I-ajame 2017 m. Enduro Ralio etape Latvijoje įrodė, kad yra tikrai nepėsti. Rezultatai

Šį savaitgalį, Latvijoje, Zantės miestelyje vyko pirmasis Enduro Ralio etapas. Daugelį metų vykęs tik Lietuvoje, trečią kartą Ralis dalinamas į kelis etapus ir vienas iš jų vyksta kaimyninėje Latvijoje.
Nors oras buvo puikus, prieš kelias dienas lijęs lietus gerokai pasunkino važiavimo sąlygas. Tiek greičio ruožai, tiek pervažiavimai buvo slidus, kas daug kur gerokai pasunkino sąlygas dalyviams. Prie starto stojo 48 dviračių motociklų komandos ir 17 keturračių motociklų komandų iš Lietuvos ir Latvijos.
„Surinkti" ir nufotografuoti iš eilės visus kontrolinius punktus, po du kartus maksimaliai greitai įveikti Enduro ir Extreme greičio ruožus, dalyviams buvo skirtos šešios valandos. Daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukė Extreme greičio ruožas, kuriame buvo ne viena sunki ir įdomi kliūtis, tokios kaip įvairių dydžių rąstai, padangos ar netgi senutėlis „Audi" markės automobilis. Ir nepaisant, kad trasa svetima, žemė ir sirgaliai ne savi, visose klasėse triumfavo Lietuvos važiuotojai. Iš dvylikos prizinių vietų, keturiose skirtingose klasėse lietuviams pavyko iškovoti ir lipti ant devynių pakylos laiptelių. Antrasis ir paskutinis etapas vyks rudenį, Lietuvoje, Pabradės poligone.
2017 m. Enduro ralio I etapo rezultatai

 Tekstas: Indrė Kontrauskienė 

Partneriai