Lietuvos ekipažai iškovojo pirmuosius taškus 2017 m. Pasaulio motociklų su priekabomis čempionate

Šį savaitgalį, birželio mėn. 10-11 d. "Zelta zirgs" trasoje Kegums vyko 2017 m. Pasaulio motokroso motociklų su priekabomis etapas. Šiose varžybose Lietuvą atstovavo net keturi ekipažai. Tai #150 Mantas Kišūnas su Ryčiu Kišunu, #45 Liutauras Variakojis su Janiu Paipals, #137 Nerijus Davidonis su Arvydu Davidoniu bei #271 Tomas Baltušis su Martynu Žaliausku. Iš viso varžybose dalyvavo 34 ekipažai.

Džiugu, kad visi lietuviškieji ekipažai sėkmingai kvalifikavosi ir pateko į finalą. Tačiau vienas ekipažas finaliniuose važiavimuose nepasirodė, tai Tomas Baltušis ir Martynas Žaliauskas. Kvalifikacinio važiavimo metu Martynas patyrė rankos traumą ir tęsti kovos finale nebegalėjo.

Puikiai šio etapo finaluose sekėsi broliams Kišūnams. Jie abejuose važiavimuose iškovojo 18 vietą ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius 6 taškus Pasaulio čempionate. Liutaurui Variakojui šios varžybos buvo pirmasis rimtas startas su naujuoju priekabininkui, latviu Janiu Paipals, tačiau tai nesutrukdė Liutaurui iškovoti įskaitinį tašką čempioante. Pirmame važiavime Liutauro ekipažas iškovojo 20-ą vietą, antrame - 22-ą. Nerijus ir Arvydas Davidoniai abejuose važiavimuose finišavo 25-oje pozicijoje.

Dėkojame sportininkams už pasiektus rezultatus Pasaulio čempionate ir linkime sėkmės ateinančiose varžybose!